SSL duomenų apsauga
Greitas pristatymas

Pirkimo taisyklės

1. Prekių užsakymas.

Prekes užsisakyti, nusipirkti, galite šiais būdais:
– elektroninėje parduotuvėje išsirinkę ir „sudėję” prekes į „KREPŠELĮ;
– užsakę prekes e-paštu, kurį rasite skiltyje „KONTAKTAI” arba „KLAUSK MŪSŲ”;
– užsakę prekes telefonu, kurį rasite skiltyje „KONTAKTAI”.

2. Kainos

Kainos pateikiamos EURAIS su 21% dydžio pridėtinės vertės mokesčiu. Jei pirkimo kaina internetinėje parduotuvėje pasikeitė po užsakymo patvirtinimo, klientas apmoka atsiųstame užsakymo patvirtinime nurodytą kainą.

3. Apmokėjimo sąlygos

Sumokėti už prekes galite šiais būdais:
– bankiniu pavedimu iš savo sąskaitos ( t.y. per elektroninę bankininkystės sistemą arba banke).
– apmokėjimas internetu per PAYSERA ( elektroninių atsiskaitymų sistemą).
– apmokėjimas grynais pinigais, prekes atsiimant mūsų biure, Vilniuje. Žiūr.”KONTAKTAI”.

Jei prekės nėra sandėlyje, tai laikoma, kad prekė užsakoma pagal specialų užsakymą. Šiuo atveju elektroninė parduotuvė gali paprašyti sumokėti 30% prekės vertės avansą.

4. Prekių pristatymas, sąlygos ir terminai

Sąlygos:
Prekių paruošimas (užsakymas) ir išsiuntimas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimo (avansinio mokėjimo) už prekes patvirtinimą.

Pristatymo terminai:
– prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 2-5 darbo dienas visoje Lietuvoje.
– prekės, kurias reikia užsakyti ir atvežti iš užsienio, pristatomos per 7-14 darbo dienų.
Bendras užsakymo pristatymo terminas yra nustatomas pagal užsakyme esančią vėliausiai pristatomą prekę, jei nėra susitariama kitaip.

Pristatymas:
Prekes pristato pardavėjas arba pardavėjo įgaliota prekių pristatymo paslaugų įmonė. Prekės pristatomos pagal kliento iš anksto nurodytą adresą iki tos vietos, kur gali privažiuoti automobilis. Daugiau informacijos apie prekių pristatymo sąlygas ir kainas rasite skiltyje „PRISTATYMAS”.

5. Prekių grąžinimas

Jūs turite teisę per 14 dienų grąžinti mums Jums nepatikusią prekę, raštu paaiškinus jos grąžinimo priežastis.
Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo momento. Prekės turi būti grąžinamos tokioje pakuotėje, kokioje buvo pristatytos.Prekė negali būti grąžinama, jei ji buvo panaudota ir yra nepraradusi prekinę išvaizdą. Grąžinant prekes būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
Jei grąžinama prekė yra užsakyta pagal specialų užsakymą (žr. punktą „3. Apmokėjimo sąlygos”),tai Pirkėjui grąžinama tik 70% prekės kainos.
Grąžinimas vyksta pardavėjo sąskaita ir rizika.

6. Garantiniai įsipareigojimai

Jei perdavimo momentu prekė yra su trūkumais, pardavėjas įsipareigoja juos pašalinti. Pardavėjas pirmiausia turi teisę pataisyti prekę arba savo nuožiūra ją pakeisti kita preke. Jei prekė dar kartą pristatoma su trūkumais arba jei vėluojama ją pristatyti sutartu laikotarpiu, klientas gali reikalauti sumažinti pirkimo kainą arba atšaukti užsakymą.
Garantinių įsipareigojimų trukmė yra nurodoma prie kiekvienos prekės mėnesiais, skaičiuojant nuo užsakymo gavimo momento.

7. Duomenų apsauga

Asmens duomenys bus tvarkomi tik tuo atveju, jei Jūs laisva valia pateiksite juos užsakydami prekę.
Be atskiro Jūsų sutikimo, kurį Jūs bet kada galite atšaukti, neperduosime Jūsų asmens duomenų bei Jūsų namų adreso arba elektroninio pašto adreso tretiesiems asmenims. Išimtis yra mūsų partneriai, teikiantys paslaugas, kuriems Jūsų duomenys reikalingi užsakymui vykdyti (pavyzdžiui, pristatyti prekę įpareigota siuntų pristatymo įmonė bei mokėjimo institucija, įpareigota vykdyti mokėjimo operacijas). Šiais atvejais perduodami tik būtini duomenys.

8. Baigiamosios nuostatos

Taikoma teisė – Lietuvos Respublikos teisė.

Produktas pridėtas į krepšelį
0 vnt. - 0,00